מגנוקיוב מגניב

יש חגים שהם מועדים למתנות. הואיל ומועדן הענקתן צפוי וידוע מבעוד מועד, ראשי ועדים, האחראים בדרך כלל גם על נושא זה, יכולים להיערך לקראת החג מראש ולבחור את המתנה המתאימה ביותר, המרשימה והמאתגרת. מתנה עם ערך מוסף. מתנה שאינה מתבלה ואינה מתכלה.

על פי רוב קיימת בקרב עובדים ציפייה דרוכה לקבלת המתנה. על מנת לייתר את הצורך בחיפושים ממושכים ובשבירת הראש מה והיכן לקנות- מוצע לכם, יושבי ראש של ועדי עובדים, מוצר שמהווה מתנה שתפתיע את מקבליה.

ככל שהמתנות מקוריות ושימושיות יותר, כך, בהתאמה, גובר הסיכוי שהן ייזכרו תמיד כמתנה שהעניק אותה ועד העובדים. בכלל, מתנות החג הן הזדמנות מצוינת עבור הנהלת חברה או מפעל, באמצעות ועד העובדים, לתת לעובדים תחושה שהם מוערכים ומבורכים בכלל ובחגים שבהם נהוג ומקובל להעניק מתנות בפרט.

מתנות ממותגות

מתנות עשויות להיות הזדמנות מצוינת למיתוג. מתנה הטבועה בחותם ובחותמת של מי שמעניק אותה מהווה עבורו אלמנט שיווקי אטרקטיבי ואפקטיבי, יש שיגידו – אולטימטיבי. בכך, הופכת הענקת המתנה למעין WIN-WIN, כמעניק המתנה הוא גם מקבל אותה. כאשר עובדי ארגון או חברה מקבלים מהנהלתם או מוועד העובדים שלהם מתנה בעצם הענקתה וקבלתה מתחזק הקשר ומתהדק, כמו גם תחושת השייכות והנאמנות.

מגנוקיוב מגניב

מגנוקיוב מגניב – פאזל תלת ממני עם אין-ספור אפשריות המהווה משחק משעשע, יצירתי, מאתגר, מרגיע ומהנה. מי שמקבל אותו יכול ליצור באמצעותו צורות שונות במגוון צבעים. אפשרויות בלתי נדלות ליצירת צורות ומודלים תלת ממדיים באמצעות 216 כדורים מגנטיים עצמתיים. מגנוקיוב מוצע בשבעה צבעים ודגמים שבהם יש שילוב של צבעים ובדגמים שמורכבים משלוש קוביות אשר מספר הכדורים בהן הוא 307 כל אחד מהם בקוטר חמישה מ"מ. מה שהופך את הגאדג'ט האטרקטיבי הזה למתנה מושלמת לוועדי עובדים הוא, בין השאר, המחיר המופחת לרכישת כמות רבה והאפשרות ליהנות מפאזלים בחינם על רכישה של כמות, אשר ככל שהיא גדולה יותר כך רב יותר מספרם של הפאזלים המוענקים בחינם.

מתנה שימושית, מועילה ומהנה

מתנה היא מחווה. היא ביטוי לתשומת לב. במחשבה נוספת, מקורית ויצירתית, ניתן לבחור מתנות שמקבליהן יפיקו מהן גם תועלת, כגון: גאדג'טים שונים למחשב ולסלולר, דיסק און קי, כרטיס ביקור מגדני, מעמד שולחני עם הקדשה ולוגו של החברה ועוד. על פי רוב מתנות אינן מוצר שנבחן ונאמד במונחים של עלות- תועלת, אבל הואיל והשיקול הכספי ברכישת מתנות על ידי ועדי עובדים הוא ודאי שיקול מרכזי, בהחלט לגיטימי ומוצדק לבחון גם מתנות במושגים אלה. מתנות דוגמת מגנוקיוב ממחישות באופן מובהק את התועלת הגלומה בהן גם כאשר הן נבחנות על פי עלות המוצר (שווה לכל כיס של יושבי ראש ועדי עובדים) שעשוי להיות מתנה שניתן להפיק ממנה הנאה מתמשכת, לאורך שנים.

נשמח אם תדרגו :)
רעיונות למשחקי מחשבה לילדים

משחקי חשיבה לילדים מעל גיל 14

ילדים הם כידוע שמחה, ולפעמים אפילו שמחה רבה. אחד הדברים שגורמים להורים נחת רבה במיוחד הוא לראות את הילד שלהם מתפתח, מגלה חשיבה מקורית ומפגין יצירתיות – המגנוקיוב (MagnoCube) הוא דרך נהדרת לפתח את החשיבה והיצירתיות באמצעות משחק כיפי.

הרעיון שבבסיס המגנוקיוב פשוט: אתם מקבלים מאיתנו 216 כדורים מגנטיים (או 307 כדורים, בדגמי ה-MegaMagno), נותנים אותם לילדים ורואים איך הם הופכים אותם לדגמים תלת ממדיים, צורות דו ממדיות (בין אם כאלה קיימות ובין אם כאלה שהם תוצר של הדמיון), גופים הנדסיים ובעצם כל מה שהם רק רוצים. וכשהילד מסיים ליצור צורה אחת, סביר להניח שבראש כבר מתחילה להיווצר זאת הבאה בתור.

הרעיון הבסיסי פשוט אבל אפשרויות המשחק אינסופיות וכך גם ההנאה, ובנוסף זוכים הילדים ובני הנוער (עפ"י הנחיות מכון התקנים, המשחק מיועד לילדים מעל גיל 14) בתועלת עצומה.

התועלת כוללת קודם כל משחק כיפי (והרי באנו לעולם כדי ליהנות, בכל גיל, ובוודאי שבילדות), אחר-כך את פיתוח החשיבה והמקוריות, בנוסף זהו עיסוק מרגיע ומנטרל מתחים (שגם הם חלק מהחיים בכל גיל ובפרט בשלב ההתבגרות) וכבונוס משתפרים הקשב והריכוז – ובקיצור, אם אתם מחפשים משחקי חשיבה לילדים, בין אם לאלה שלכם ובין אם כמתנה, המגנוקיוב הוא אופציה אידיאלית, מפתחת ומשמחת במיוחד.

רעיונות למשחקי מחשבה לילדים

קרא עוד

משחקי חשיבה לילדים מעל גיל 14
1.5 (30%) 2 votes
מתנות למנהלים

מתנות למנהלים

מחפשים מתנה למנהל או מנהלת, ורוצים שהיא תהיה גם מרשימה ויזואלית, גם כזו שמעוררת עניין (שאף פעם לא ייכבה, אלא להיפך, ילך ויתעצם), גם מקורית וגם בעלת ערך מוסף? מתנה שבטוח תתקבל בברכה וכנראה אפילו עם קריאות התפעלות?

מצאתם!

מגנוקיוב (MagnoCube) הוא קובייה שמורכבת מהמון כדורים מגנטיים חזקים ויפים שאפשר (ורצוי!) לפרק ולהרכיב מחדש לכל צורה שרק תחלמו עליה, והוא גם פאזל תלת ממדי ממכר וגם בילוי יצירתי שמכניס גיוון מדליק לשעות הארוכות במשרד, גם גאדג'ט טרנדי וגם משחק עם אינספור אפשרויות, כך שקשה לתחום אותו לתוך הגדרה צרה – מה שבטוח הוא שמדובר במתנה מושלמת לבוס, לבוסית, לעורך דין שנכנס למשרד חדש, לרופאה שקיבלה קידום, לאדריכלים, בנקאים ובאופן כללי לכל מי שאוהב להפעיל את המוח.

תוכלו לבחור בין קובייה עם 216 כדורים מגנטיים לבין דגם ה-MegaMagno שמכיל 307 מגנטים, ומתוך קשת רחבה של צבעים – בכל מקרה כל הדגמים השונים של מגנוקיוב פשוט מושלמים בתור מתנות למנהלים.

מתנות למנהלים

קרא עוד

מתנות למנהלים
5 (100%) 1 vote
מגנוקיוב - משחקי מגנטים לילדים

משחקי מגנטים לילדים מעל גיל 14

מגנטיות היא תופעה פיזיקלית מרתקת שמקנה לנו המון אפשרויות, מפרסומת לאינסטלטורים שנדבקת למקרר, דרך אטרקציה ב(כמעט) כל חתונה וכרטיסי אשראי ועד מכשירי MRI. בעתיד אולי יהיו גם סקייטבורדים מעופפים בזכות מגנטים עוצמתיים, וכבר כיום יכולים הילדים ובני הנוער ליהנות ממשחקים המבוססים על כוח מגנטי – מגנוקיוב (MagnoCube) הוא דוגמה מצוינת לשימוש חכם בתופעה הפיזיקלית לטובת משחק כיפי שבנוסף גם מפתח את החשיבה, היצירתיות, הקשב והריכוז.

המגנוקיוב מורכב מ-216 מגנטים בצורת כדור שקוטרו 5 מ"מ (או 307 כדורים בדגמי ה-MegaMagno). הכוח המגנטי החזק של הכדורים מאפשר לילדים ולבני הנוער (עפ"י הנחיות מכון התקנים, המשחק מיועד לבני 14 ומעלה) ליצור איתם אינספור צורות, בין אם דו ממדיות ובין אם תלת ממדיות, כאלה מוכרות וכאלה שהיו קיימות רק בדמיון של הילד עד שהוא הפך אותם למציאות מרשימה, ובעצם אין גבול לאפשרויות הקיימות עם המגנוקיוב.

גם התועלות רבות: משחקי מגנטים לילדים, ובפרט המגנוקיוב, הם דרך נהדרת לשכנע את הדור הבא להניח בצד את הסמארטפון ולהזיז את העיניים מהמסכים האחרים שמקיפים אותו שעות רבות, רבות מדי. למעשה, ישנם מקרים שבהם ההנאה מהיצירה בעזרת המגנטים כל כך רבה עד שהילד מגלה עולמות חדשים ומלהיבים ופשוט שוכח את סלולרי…

מגנוקיוב - משחקי מגנטים לילדים

קרא עוד

נשמח אם תדרגו :)
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

מדריך – פרח

האם תהיתם לעצמכם כיצד אפשר לבנות פרח ממגנוקיוב? הנה מדריך קצר להפתעה נעימה. 

1- מחלקים את הקובייה לעשרה משולשים קטנים של שישה כדורים ושישה משולשים גדולים יותר המכילים תשעה כדורים. לאחר מכן יוצרים "מחומש" המורכב מ-14 כדורים.OLYMPUS DIGITAL CAMERA2- מחברים את המשולשים הקטנים לבסיס "המחומש" עד לקבלת צורת כוכבOLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

קרא עוד

נשמח אם תדרגו :)
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

מדריך – מגן דוד

כיצד לבנות מגן-דוד ממגנוקיוב:

1- יוצרים 24 משולשים של שישה כדורים ובנוסף ארבעה מחומשים המורכבים מ-18 כדורים.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA2 – מחברים את המשולשים בצלעות המשושה עד לקבלת צורת כוכב

 

קרא עוד

נשמח אם תדרגו :)

הקשר בין נאוקיוב (Neocube) למגנוקיוב (MagnoCube), היזהרו מחיקויים!

היי חברים,

שואלים אותנו הרבה על הקשר בין נאוקיוב למגנוקיוב, ובכלל בזמן האחרון יש בלבול לא קטן אז אנחנו שמחים לעשות סדר.

למשחחק הכדורים המגנטים המדהים שלנו יש מספר שמות לפי איזורים בעולם, נאוקיוב (באנגלית Neocube) סייברקיוב (באנגלית CyberCube), באקי בולס (באנגלית BuckyBalls).

כל השמות למעשה מתכוונים לאותו מוצר אבל יש המון חיקויים או משווקים שמשווקים מוצרים באיכות ירודה, ללא תקן ממכון התקנים ותוך כדי הבטחות שהם נציגים של חברות מארה". גם רוב המוצרים שנקנים מאיביי וכדומה אינם מקוריים!!! והצבע שלהם יורד מהר מאד, הם למעשה ללא תקן ממכון התקנים וללא אחריות.

שימו לב:

אין שום משווק מורשה של חברת נאוקיוב Neocube האמריקאית בישראל ואין שום משווק מורשה (נכון להיום) של חברות אחרות מחו"ל, תאמינו לנו, לאחר כל כך הרבה שאלות מלקוחות בדקנו טוב טוב ושאלנו את כל החברות מחו"ל.

 

אנחנו יכולים לספר שאנחנו, מגנוקיוב MagnoCube החברה הוותיקה בארץ והראשונה לייבא את המוצר המדהים הזה שזוכה גם לשם "הקובייה ההונגרית של שנות ה 2000", הזמינו אותנו כבר כמה פעמים להופעות בטלוויזיה, ערוץ 22 וערוץ 10 והקהילה הגדולה בארץ סביב המוצר היא סביב המוצר שלנו.

ניתן להשיג את המוצר בעשרות חנויות בפריסה ארצית ובקניונים הגדולים.

למגנוקיוב יש אחריות של שנה מיום הרכישה, בכל מקרה שהכוח המגנטי ירד' או ינזק נשמח להחליף את המוצר בחדש ללא בעיה עם הצגת קבלה מהחנות בה נרכש המוצר.

 

בכל שאלה נשמח לעמוד לרשותכם 🙂

נשמח אם תדרגו :)