המגנוקיוב מתארח בתכנית הבוקר של ערוץ 2

אודות המגנוקיוב

ה- MagnoCube הוא הדבר החם ביותר בעולם הגאדג’טים והמשחקים.
קוביית המגנוקיוב מורכבת מ 216 כדורים מגנטיים, בקוטר 5 mm, כדורים אלו מורכבים מפלדה מסוגסגת (חזקה במיוחד) ומצופים ניקל. הכדורים המגנטים מיוצרים משילוב ייחודי של כמה סוגי פלדה ששולבו יחדיו על מנת ליצור את הכדור החזק ביותר בעל המוליכות המגנטית היעילה והחזקה ביותר.

תהליך הייצור המיוחד הופך את הכדורים למגנטים החזקים בעולם לגודלם, בעלי כוח מגנטי שלא נחלש לעולם.
היזהרו מחיקויים ! ישנם באינטרנט משווקים חובבניים שמוכרים מגנטים מזויפים ומסוכנים שעלולים להתפרק ולהתנפץ תוך כדי שימוש.
אנו במגנוקיוב ™MagnoCube מוכרים לכם את הדבר האמיתי ומחוייבים למוצר,בהתאם להוראות השימוש.

חדשנות והמצאה תוך כדי משחק עם ה- MagnoCube

בחיי היום יום שלנו עלינו להתאים את עצמנו למצבים חדשים ללא הרף. היכולת שלנו להתאים את עצמנו בצורה יצירתית משפיעה באופן ישיר על מידת ההצלחה שלנו בחיים.
רוב הפאזלים והמשחקים דורשים ממך להגיב בצורה מסוימת על מנת להשיג את המטרה המוגדרת מראש. המגנוקיוב לעומת זאת, מאפשר לך לא רק להציב את המטרה בעצמך אלא גם למצוא את הדרך שלך להשיג אותה.

אימון ומשחק במשחק המגנטים הזה מפתחים מיומנויות של פתרון בעיות ואת היכולת להמציא ולחדש. יצירת צורות במגנוקיוב דורשת שימוש בשני צידי המוח מכיוון שהיא מעודדת אותך להיות יצירתי וקונסטרוקטיבי באותו זמן.
המגנוקיוב מגיעה בצורת קובייה מושלמת המורכבת מ 216 כדורים מגנטיים, לאחר שתפתח את הקופסה ותפרק את הקובייה, תרגיש לפתע דחף בלתי מוסבר למצוא את הדרך להרכיב את הקובייה מחדש…

הערך החינוכי של משחק המגנטים

המגנוקיוב אינו רק מהנה למשחק, לקוביית המגנטים המופלאה ערך חינוכי רב. משחק ויצירה במגנוקיוב מוביל לחשיבה והבנה אינטואיטיבית יותר של מת מטיקה וגיאומטריה, משפר קואורדינציה, מרגיע ומפתח סבלנות, ועוד הרבה יתרונות חינוכיים. ישנם הרבה מאד עקרונות הנדסיים שניתן להבין ביתר קלות לאחר שמשחקים עם המגנוקיוב. (ניתן להתרשם מהמשחק עם המגנוקיוב בעמוד המדריכים שלנו.)
יתרון חשוב נוסף הוא בגירוי ואימון של שני צידי המוח בו זמנית. ידוע כי הצד השמאלי של המוח אחראי ללוגיקה, מתמטיקה ושפה וכן את השרירים בצד ימין של הגוף. הצד הימני של המוח אחראי בין היתר ליצירתיות, ליכולת מרחבית, ליכולת לדמיין דברים ויזואלית ולשרירים בצד שמאל של הגוף.

ברגע שמחזיקים את המגנוקיוב ביד אי אפשר שלא להתחיל לשחק, וברגע שמשחקים מתחילים ליצור צורות חדשות ולאמן את המוח, בכל פעם שיוצרים משהו חדש, מרחיבים את האינטלגנציה הטבעית.

הפגת שיעמום עם משחק המגנטים

בזמן שאתה “לש” את המגנוקיוב בידיך, המגנטים מייצרים צלילי קליקים עדינים, כמו יריעת עטיפה בלתי נגמרת של “שקיות פצפצים”. דרך נוספת שבה המגנוקיוב מפחית מתחים היא באמצעות גירוי חוש המישוש והמגע במיוחד באופן שרק המגנוקיוב יכול לספק. מדענים מאמינים שלמגנטים, כמו אלו המיוצרים על ידי MagnoCube, יש השפעה חיובית על הבריאות.

האלמנט המגניב ביותר במגנוקיוב, משחק המגנטים, הוא הסיפוק שמציף אותך ברגע שהבנת שיצרת צורה חדשה ומיוחדת, וכאמור יש אין סוף אפשרויות ופתרונות. כאשר מייצרים משהו יפה ואסטטי, מקבלים תחושות סיפוק וגאווה. כולנו עובדים ומתרוצצים כל היום בסידורים. כמה פעמים ביום יוצא לך לעשות משהו שגורם לך להרגיש ממש טוב עם עצמך? המגנוקיוב מאפשר לך ליצור דברים שתהיה גאה בהם, צורות מיוחדות שאף אחד בעולם עדיין לא יצר.
אם אתה ממש גאה בצורה החדשה שיצרת שחרר אותה לעולם בכך שתעלה אותה לאתר או לפייסבוק ותראה מה היא באמת שווה!
מגיע לך להיות גאה בעצמך.

שליטה יצירתית עם משחק המגנטים הממגנט

מאפיין ייחודי נוסף שהוא שהמגנוקיוב, קוביית המגנטים, מספק לך שליטה יצירתית כמעט מוחלטת. בניגוד לגאדג’טים ולמשחקי בניה אחרים המכריחים אותך ליצור צורות דו או תלת מימדיות ובכך להגיע לתוצאה, המגנוקיוב מאפשר ליצור שורה המורכבת ממספר כדורים, וצורות דו או תלת מימדיות ופוליגונים רבים ושונים.

יכולת השליטה שלך במגנוקיוב נובעת ממבנהו המיוחד. כל קובייה מכילה 216 כדורים מגנטיים עצמאיים ובודדים שכל אחד מהם מהווה נקודה מגנטית עצמאית. הקוביה מגיעה כצורה תלת מימדית של 6X6X6. מכיוון שהמגנוקיוב מאפשר לך חופש יצירתי מוחלט ושליטה בכל הרמות, היצירתיות שלך יכולה להיות ייחודית בדיוק כמוך.

המגנוקיוב בעצם מאפשר מספר כמעט אין סופי של פתרונות. מהר מאד תראה שאתה מייצר צורות שאין להן שמות מכיוון שתהיה הראשון בעולם ובהיסטוריה שאי פעם יצר אותן. עובדה זו נותנת למגנוקיוב ערך גבוה מאד מבחינת משחק חוזר .
למעשה, לעולם לא תוכל ליצור את כל האפשרויות, לכן לעולם לא תשתעמם. תוכל לשחק שוב ושוב ולהפתיע את עצמך עם יצירות חדשות בכל ניסיון.

לקוחות מספרים

המגנוקיוב הוא מוצר ממכר… הנה קצת ממה שאנשים שכבר התמגנטו מספרים עליו:

מירב אגמון

"מאז הרכישה  של כדורי המגנטים הבן שלי לא מפסיק ליצור ואחריו הצטרפה גם ביתי.
שניהם יושבים שעות רבות ויוצרים כל פעם צורה מעניינת חדשה.
ברצוני להודות על שרות אדיב ויחס אנושי בו לא ניתקלתי עד היום וזאת לאחר ביצוע הרכישה. תודה, מי יתן וירבו כמוכם."

מירב אגמון
הילה, "אורחה" ירושלים

אפשר למכור את זה מצוין בתור עזרה לילדים עם בעיות קשב וריכוש, יש בבית שקט מאז שזה הגיע 🙂

הילה, "אורחה" ירושלים
משפחת ממן

“רכשנו ערכת magnocube עבור ילדנו בן ה 11. השירות היה מצויין, יעיל ואמין- מה שלא קורא בהרבה מקומות בימנו. ניתן היה לספור את הזמן על אצבעות הידיים עד לקבלת המוצר. המוצר התקבל בשמחה, והילד מאושר.”

משפחת ממן
גיא רונן

“החברים בעבודה לא מפסיקים לקחת לי את זה מהידיים בישיבות, כבר התחלתי לשחק עם זה מתחת לשולחן”

גיא רונן
רוית ב’

“אהבתי מאד, המגנוקיוב מעסיק אותי כל בוקר ברכבת בדרך לעבודה כבר שבועיים”

רוית ב’
מושיקו

“זה משחק מעניין מאד, לא פשוט כמו שזה נראה בסרטונים אבל אחרי כמה זמן מתחילים להשתפר. אני קניתי את הרגיל ואני מרוצה”

מושיקו
מאי אוחנה

“זה ממש מגניב אבל אל תתנו לילדים אחרים לשחק עם זה כי יכולים להאבד חלקים אבל לא נורא, כבר השלימו לי בחינם עוד חלקים :).”

מאי אוחנה
סיגל, תל אביב

כאמא לשני ילדים בני 14 שמתי לב שהמגנוקיוב מאד!!! עוזר בתרגול סבלנות והתמודדות עם תסכול, הם רואים שלאט לאט מגיעים לתוצאות שרוצים, עם התמדה והבנת העקרונות של המשחק ורק אז לנסות עוד ועוד… המשחק הזה מלמד אותם בשבועיים שהוא אצלם מה שאני לא מצליחה להעביר להם כבר שנה.

סיגל, תל אביב
טל , נתיב הל"ה

הילדים לא עוזבים את זה, עשיתם לי סופ"ש שקט 🙂

טל , נתיב הל"ה